Zvyšuj svůj potenciál, studuj Ph.D. (informační schůzka) /31. 10./

31. října
2023

Zimní semestr ještě není ani v polovině, státnice i obhajoby jsou v nedohlednu (čtvrťáci mají proti páťákům navíc roční bonus). Řada z vás se už teď zamýšlí nad tím, co je čeká po dokončení školy. Drtivá většina z vás si najde stabilní, dobře placené a motivující zaměstnání snů, řada z vás už takové místo dokonce má. I my pro vás však máme nabídku. Státnicemi a obhajobou diplomové práce to pro vás na FM VŠE končit nemusí.

Doktorské studium. Výzva, na kterou si mnozí netroufnou, protože mají pocit, že pro ně bude příliš složité, náročné, nebo že jim do (nejen profesního) života moc nepřinese. Opak je pravdou.

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit na informační schůzku k doktorskému studiu na Fakultě managementu, kterou jsme pro vás připravili na úterý 31. října 2023 od 17:00 v zasedací místnosti č. 542. A protože je doktorské studium vhodné i pro studenty kombinované formy studia, proběhne infoschůzka v hybridní formě, budete se tedy moci zúčastnit i on-line. Kód pro připojení ke schůzce prostřednictvím Microsoft Teams je tt8ga43, případně je možné použít přímý odkaz na schůzku.

Co máme připraveno? Představíme vám doktorské studium. Ukážeme, že to není zbytečná věc a že se rozhodně hodí třeba i pro práci ve vrcholovém managementu národních či nadnárodních firem. Ve světě písmena PhD totiž mají velkou váhu. Stejně tak se dozvíte, že je doktorské studium jednou z cest, jak budovat kariéru v akademickém či vědeckém světě.

Pokud před výzvami neutíkáte, pokud vážně přemýšlíte nad svou budoucností, přijďte si nás alespoň poslechnout. Světem doktorského studia vás provede proděkan pro vědu, výzkum a doktorská studia, doc. Tomáš Kincl a proděkan pro vnější vztahy (a nově i náš dean-elect), doc. Mojmír Sabolovič.

Zvyšuj svůj potenciál, studuj Ph.D. (informační schůzka) /31. 10./