Homecoming 21: Nastavte navigaci na domov (absolventský sraz)

Sraz absolventů Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze, Homecoming 21, letos s příznačným názvem Nastavte navigaci na domov, opět otevře absolventům dveře jejich alma mater a přivítá je v místech, kde prožívali jedny z nejhezčích chvil svého života – studentská léta. V sobotu 16. října 2021 budeme opět netrpělivě vyhlížet všechny naše absolventy a těšit se, že zavzpomínáme na minulost, ale zároveň budeme společně plánovat i budoucnost.

Co pro vás máme připraveno?

Přivítá vás pan děkan společně s proděkanem pro vnější vztahy, to je samozřejmé. Kromě novinek z fakultního dění, knihovny či prohlídky budovy (pro absolventy starších ročníků, kteří by už Fakultu managementu po sérii rekonstrukcí nepoznali) se na vás už netrpělivě těší vaši vyučující, kteří si s vámi moc rádi dají kávu. Drobný raut i něco k pití nás bude všechny čekat také. Připravujeme drobný kvíz o fakultě, jehož výherci budou moci získat drobné upomínkové předměty Klubu absolventů Fakulty managementu. Abyste měli nějakou vzpomínku, bude vás čekat i fotokoutek.

• 14:30 – 14:45 – Úvodní slovo děkana a proděkana pro vnější vztahy
  • 14:45 – 16:00 – Představení novinek ze života FM
  • 16:00 – 17:00 – Na kávu s… (učebna 109)
  • 17:00 – 18:00 – Komentovaná prohlídka knihovny
  • 18:00 – 19:00 – Fotografování v aule
  • 18:30 – Losování fakultního kvízu
  • 19:30 – Noční prohlídka města
  • 20:30 – Afterparty v Konibaru

Upozornění: při vstupu do budovy Fakulty managementu je potřeba dodržovat aktuálně platná nařízení. Více informací v opatření rektorky Vysoké školy ekonomické v Praze (bod II). Pro vstup do budovy musí mít každý návštěvník oficiální potvrzení o tom, že byl očkován, prodělal COVID-19 či byl na tuto nemoc negativně testován PCR testem. Ideální je prokázat se u vstupu na fakultu aplikací Tečka, v níž jsou všechny tyto informace uvedeny, případně mít vytištěný oficiální certifikát z Očkovacího portálu občana.

Akce je spolufinancována z prostředků Evropské unie v rámci projektu reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002342 „Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze”.