Studuj, co tě baví! Přihlášky jsou otevřeny do 30. dubna.

Nejmladší a nejmenší z fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Jako jediní sídlíme mimo hlavní město, v nádherné krajině Jižních Čech, v historickém Jindřichově Hradci. Ačkoliv jsme mimo hlavní město, stále jsme pevnou součástí Vysoké školy ekonomické v Praze. Vzdělání, které nabízíme, je stejně kvalitní a diplom, který absolventi získávají, má stejnou hodnotu.
Studovat na Fakultě managementu může skutečně každý. Bakalářský, navazující magisterský i doktorský stupeň studia totiž máme nejen v prezenční, ale i v kombinované formě. Nabízíme tak jedinečnou možnost i těm, kteří chtějí studium skloubit s prací.
Budujeme a rozvíjíme talenty. Každý student je pro nás jedinečný a pokud má touhu realizovat své nápady, podporujeme ho. To vše ve vlastním campusu, který prošel v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí, díky čemuž se stal jedním z nejmoderněji vybavených vysokoškolských pracovišť.

Praxe při studiu

Díky široké partnerské síti naši studenti absolvují stáže v průběhu studia a sbírají zkušenosti v různých oborech. Naši studenti nás pravidelně umisťují v soutěžích a mají možnost podílet se na reálných projektech během studia.

Vycestuj do zahraničí

Naši studenti jezdí do celého světa.  Díky široké partnerské síti VŠE můžeš na zahraniční studijní pobyt vyjet  na bakalářském i magisterském stupni studia. Pokud máš strach trávit celý semestr v zahraničí, máme i krátkodobé výjezdy v rozsahu 1-2 týdnů v rámci programu Euromates.

Součást studentské komunity

Fakultní studentské spolky, studentský PR tým, Mentoring program a pravidelné soutěže? FM vyniká svou atmosférou a  přátelským prostředím. Studentský život tě pohltí hned od začátku!

Experti v oboru

Ve výuce dbáme na co největší propojení teorie s praxí. Pravidelně zveme zajímavé hosty do výuky i mimo ni, kteří u nás přednáší.

Moderní prostory

Od roku 2009, kdy bylo vybudováno nové Knihovnické a informační centrum, prošla budova Fakulty managementu několika rekonstrukčními vlnami, díky nimž se z ní stalo jedno z nejmodernějších a nejmoderněji vybavených vysokoškolských pracovišť v České republice.

Uplatnění po škole

Naše absolventy najdeš ve všech oborech na všech možných pozicích. Vedou týmy nebo dokonce celé firmy, a to nejen u nás, ale i ve světě. Malý i velký business, neziskovky, veřejná správa, vlastní startupy. Tam všude na ně můžeš narazit.