Vernisáž výstavy obrazů Věry Mrázkové: Voda a jiné živly /6. 12./

6. prosince
2023

„Voda a jiné živly“ výtvarnice Věry Mrázkové je hlavním motivem výstavy obrazů, jejíž vernisáž proběhne v prostorách knihovny Fakulty managementu ve středu 6. prosince 2023 od 17:00. Věra Mrázková je zaměstnankyní fakulty, kde působí jako vedoucí studijního oddělení. Malbě se věnuje v ateliéru akademického malíře Teodora Buzu v Táboře. Ve své tvorbě se zaměřuje na různá témata, specializuje se však především na portrétní tvorbu, ve které sklízí úspěchy. Výtvarnice miluje též abstrakci, v níž se často věnuje tématu vody, která je také hlavním mottem její výstavy. Z jejích obrazů prostřednictvím vody promlouvá také krajina Jindřichohradecka.

Výstava potrvá až do 10. května 2024 a návštěvníci ji budou moci zhlédnout kdykoliv v průběhu provozních hodin knihovny.

Vernisáž výstavy obrazů Věry Mrázkové: Voda a jiné živly /6. 12./