Tréninková skupina Fakulty managementu na Spartan Race v Kutné Hoře

V sobotu 13. dubna 2019 na prestižním extrémním překážkovém závodu Spartan Race, pořádaném tentokrát v Kutné Hoře, opět zazářila tréninková skupina studentů Fakulty managementu, když se již třetím rokem zúčastnili závodu.

Nejlepší výsledky

• Kategorie Open muži – Tomáš Zeman – 47. místo z 2501
  • Kategorie Open ženy – Alena Mečířová – 147. místo z 1354
  • Kategorie Open – tým FM VŠE ve složení Tomáš Zeman, Jakub Zíka, Róbert Krutek a Petr Dvořák – 10. místo z 284 týmů

Nejlepším výkonem je umístění týmu FM VŠE, který za sebou nechal i několik oficiálních tréninkových skupin. Umístění v nejlepší desítky je považováno za obrovský úspěch.

Týmové dresy Fakulty managementu byly opět stěží přehlédnutelné a zájem moderátorů z minulého roku se opakoval. Nejenže věnovali týmu speciální pozornost, před několika stovkami přihlížejících zaznělo i jméno fakulty i fakt, že se závodů v Kutné Hoře tým účastnil minulý rok.

Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme další úspěchy v tomto nelehkém závodě i do budoucna!