Absolventi Fakulty managementu získávají svůj klub
Se začátkem roku 2020 došlo k oficiálnímu zahájení Klubu absolventů Fakulty managementu. Fakulta se svými absolventy udržovala dlouhodobé intenzivní kontakty samozřejmě i v předchozích letech, nyní však došlo k významnému posunu a k vytvoření uceleného klubu, který by všechny absolventy dokázal aktivně spojovat a předávat jim novinky o dění na jejich Alma mater. Nově byla […]





