Univerzitní sportovní klub

Univerzitní sportovní klub Fakulty managementu VŠE je spolek, jehož posláním je nabízet především sportovní aktivity pro volný čas studentů a zaměstnanců Fakulty managementu, ale i dalších zájemců. Do řad USK vstupuje každoročně přes 350 zájemců.

Všichni členové oddílu si mohou vybírat z velkého množství sportovních aktivit. V průběhu semestru je každý den na výběr z několika možností, ať již jde o dlouhodobé turnaje, tréninky nebo sporty hlavně pro zábavu a dobrý pocit. Většina lektorů je z řad studentů a zaměstnanců Fakulty managementu.

Sportovní život zpestřují i jednorázové sportovní akce. Nejvýznamnější akcí je rektorské sportovní odpoledne, kdy je celý den zasvěcen nejrůznějším sportovním aktivitám. Své místo na Slunci si vydobyly též plavecké štafety a každoročně pořádáme pro své členy i pro běžce z celého kraje Jindřichohradeckou běžeckou hodinovku.

Důležitou rolí USK je také reprezentace Fakulty managementu a města Jindřichův Hradec v rámci České republiky i v zahraničí. Reprezentační výběry se několikrát zúčastnily sportovních akcí ve Švýcarsku (Bern, St. Gallen) či v Polsku (Wroclaw), poslední roky pravidelně jezdí naše fotbalové družstvo na turnaj do Holandska. Členové USK pravidelně reprezentují na akademických mistrovstvích ČR.

Výhodou členství je, že můžete sportovat skoro každý den v týdnu, zkusit si velké množství sportů, které nabízíme a to za perfektní cenu. Členství je platné po celý akademický rok.

Pro více informací o klubu a členství v něm můžete kontaktovat