Nabídka zaměstnání

Děkan Fakulty managementu VŠE v Praze se sídlem v Jindřichově Hradci vypisuje v souladu s Řádem výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků a pracovních míst vybraných vedoucích funkcí Vysoké školy ekonomické v Praze výběrové řízení na pozici tajemník / tajemnice fakulty.

Základní charakteristika činnosti

Tajemník/tajemnice fakulty je jmenovaná pozice podle § 32 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů. Manažer na této pozici řídí hospodaření a vnitřní správu fakulty v rozsahu stanoveném opatřením děkana fakulty, a to zejména:

• koordinace finanční, provozní a organizační agendy fakulty
  • zpracování rozpočtu fakulty, sledování a vyhodnocování jeho čerpání
  • koordinace a kontrola čerpání finančních prostředků
  • posuzování dodavatelsko-odběratelských vztahů z ekonomického hlediska
  • práce na řízení zakázek fakulty po ekonomické stránce
  • orientace ve veřejných zakázkách
Požadujeme
  • vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření
  • praxi v oboru ekonomického řízení a zkušenosti s řízením většího počtu zaměstnanců
  • výhodou je praxe v akademickém prostředí
  • organizační, manažerské, komunikační a vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni
  • schopnost orientace v právních předpisech
  • schopnost systémové koordinace práce a samostatného tvůrčího řešení problémů
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • spolehlivost, zodpovědnost, analytické myšlení
  • zkušenosti s výkaznictvím výhodou
Nabízíme
  • pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení
  • činorodou, kreativní a zodpovědnou řídící práci v akademickém prostředí
  • mzdové ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu univerzity
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí
Předpokládaný nástup
  • dle dohody

Písemné přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu, opisu dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech, zasílejte do 8. 6. 2024 elektronicky na adresu iva.fucikova@vse.cz.

Podáním přihlášky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.