10. ročník ALFA COLOR RUN

17. října
2022

I v letošním roce pořádá fakultní sesterstvo Alfa Fí dobročinný ALFA COLOR RUN. 10. ročník charitativního běhu Jindřichovým Hradcem proběhne v pondělí 17. října 2022.

Pro účastníky jsou i tentokrát připraveny dvě trasy. Trasa pro aktivní běžce s celkovou délkou 5km a 2km trasa pro každého, kdo chce podpořit dobrou věc, kterou je možné absolvovat vycházkovým tempem, s kočárkem či na koloběžce.

Účastníci se mohou registrovat buď dopředu online na adrese https://forms.gle/roPLTbxp8ZVyifY39, nebo přímo na místě před startem závodu od 14:30 v prostorách fakulty před vrátnicí.

Startovní výstřel zazní v 15:30 a na vítěze čekají bohaté ceny. Připraven je také dětský koutek, kde můžou účastníci nechat své děti, aby si mohli sami užít závod.

Základní startovné je 50 Kč na jednoho účastníka, jakákoliv vyšší částka je však vítána. Celý výtěžek z akce poputuje jako vždy na podporu organizace Otevřená OKNA, která podporuje osoby se zdravotním postižením, rodiny a seniory v aktivním, smysluplném a důstojném způsobu života, napomáhá jejich zapojení do běžných společenských aktivit a vytváří nové příležitosti pro seberealizaci a osobní růst.

Bližší informace v události na sociální síti Facebook.

10. ročník ALFA COLOR RUN