Coca-Cola HBC Česko a Slovensko: Jak se dělá Coca-Cola (exkurze)

Nejznámější slovo na světě je OK. Druhé nejznámější je Coca-Cola. Jak tahle ikona vlastně vzniká? Na exkurzi do výrobního závodu dostaneš šanci prozkoumat nejen zázemí výroby, ale také historii i další důležité věci, třeba jak v CCHBC řídí distribuci nebo jak pečují o své zákazníky.

Protože je to exkurze do výroby, kde je potřeba dodržovat přísná pravidla, je potřeba přijít v uzavřené (nejlépe pracovní) obuvi bez podpatku s ponožkami nad kotníky a v dlouhých kalhotách.

Akce je určena primárně pro studenty Fakulty managementu. V případě volných kapacit budou nabídnuta místa také studentům ostatních fakult Vysoké školy ekonomické v Praze.

Kdy, kde a pro koho?

• Čtvrtek 9. listopadu 2023
  • Odjezd autobusu v 7:45 (autobusová zastávka u baru Pikola před FM), začátek exkurze v 11:00
  • Praha – Kyje