Hranipex: Jak se připravit na pracovní pohovor a jak (ne)napsat CV a motivační dopis?

Přijít na pracovní pohovor bez přípravy je sebevražda. Stejně jako jakákoliv jiná věc vyžaduje pečlivou přípravu. Chceš zapůsobit a zanechat co nejpozitivnější dojem? Společně se zástupkyněmi ze společnosti Hranipex si projdeš všechny základy toho, jak se připravit na pracovní pohovor a taky toho, jak (ne)napsat sívíčko a motivační dopis tak, aby tě na pohovor chtěli pozvat úplně všichni. Podíváme se také na to, jak tento proces v poslední době ovlivnila umělá inteligence a co všechno o tobě mohou potenciálnímu zaměstnavateli prozradit sociální sítě.

Kdy, kde a pro koho?

• Úterý 7. listopadu 2023