ŠKODA AUTO: How we do it (exkurze)

Škodovka. Něco, co zná každý. Jak ale vlastně vzniká? Jak vypadá state-of-the-art výrobní závod? A jaká je její historie? Exkurze do míst, kam se hned tak někdo nedostane, ti ukáže, jak se vyrábí auta, která zná celý svět. Zároveň tě čeká přednáška o tom, jak dělá Škodovka brand marketing. S celou exkurzí nám naprosto fantasticky pomohla přímo společnost ŠKODA AUTO, která hradí veškeré náklady. Včetně oběda!

Pozor, celá exkurze i přednáška budou probíhat v angličtině. Akce je určena primárně pro studenty Fakulty managementu a zahraničním studentům v rámci krátkodobého studijního programu Study and Experience. V případě volných kapacit budou nabídnuta místa také studentům ostatních fakult Vysoké školy ekonomické v Praze.

Předběžný harmonogram

• 10:30 – 13:30 Prohlídka závodu a muzea
  • 13:30 – 14:15 Oběd
  • 14:30 – 15:30 Přednáška Brand marketing