Pod pokličkou Fakulty managementu vol. 2 (den otevřených dveří) – 20. 3. 2021

Ještě měsíc a půl máš možnost podat přihlášku ke studiu na naší fakultě. Stále váháš? V sobotu 20. března s námi opět můžeš od 11:00 nahlédnout pod pokličku Fakulty managementu. Tentokrát to bude bez větších oficialit a celým dnem tě provedou pouze studenti.

Dozvíš se vše o jejich zkušenostech se studiem, se školními i mimoškolními aktivitami, o možnostech získat praxi nebo třeba vycestovat za studiem do zahraničí. Čekat na tebe budeme v livestreamu, který proběhne opět na našem kanále na Youtube a na našem Facebooku.

Připraveni budeme také na tvoje dotazy. Čekat budeme nejen na Youtube chatu či v komentářích na Facebooku, ale i na chatu, který poběží na stránkách https://studuj.fm.vse.cz. Mimochodem, to jsou stránky, které si určitě nezapomeň projít. Zodpoví ti pár základních otázek, to nejdůležitější tě ale stejně bude čekat naživo ve streamu.

Na co se můžeš těšit?

1. Krátké představení studijních programů. Co všechno u nás můžeš studovat a jak to je s příjímačkama?

2. Za studiem můžeš vycestovat i do zahraničí. Co všechno ti to přinese a co pro to můžeš udělat? To se dozvíš od těch nejpovolanějších, od studentů.

3. Na fakultě existuje řada studentských spolků, které ti budou zpříjemňovat život. Nahlédni pod pokličku jejich akcí už teď.

4. Jak se dá v Jindřichově Hradci bydlet a žít, co všechno tě čeká nejen ve městě, ale i v okolí a jak je to s cestami sem?.

5. Ty nejzajímavější otázky z chatu na našem webu i na Youtube či Facebooku budeme pečlivě vybírat a zodpovídat přímo v průběhu streamu.

6. Celou dobu budeme ve střehu na všech chatech, kde se budeš moci ptát našich studentů na cokoliv budeš chtít a jak dlouho budeš chtít.