FKS – Halloween na Fakultě managementu

Jednou z aktivit mimo odborný rámec #innoweek je již tradiční Halloween na Fakultě managementu. Akce, která je určena pro širokou veřejnost, studenty i zaměstnance fakulty, opět přináší spoustu zábavy pro děti i dospělé. Přijďte si vyřezat nejstrašidelnější dýni a užít si zábavu při soutěžích. Dýně budou zajištěny, stačí si přinést pouze vlastní pomůcky na vyřezávání a super nápady na originální design.
Pro děti je připravena soutěž o nejhezčí dýni a nejstrašidelnější kostým. Ve volném čase se mohou zabavit v kouzelně strašidelném světě, kde po splnění úkolu získají sladkosti nebo ve strašidelné dílně, kde si mohou vytvořit výrobky s halloweenskou tématikou.
Pro děti bude také nachystána strašidelná stezka odvahy, kde budou čekat strašidla a další úkoly. Pro studenty a dospělé je připravena speciální kategorie o nejlepší dýni. Kreativitu v podobě masky u vás také oceníme.
Přichystáno bude i malé občerstvení a teplé nápoje. Akce bude zakončena kouzelným lampionovým průvodem, který bude vycházet v 18:30 od FM VŠE a po dvoukilometrovém okruhu bude končit na náměstí Míru. Prosíme, abyste si s sebou přinesli své vlastní lampiony.
Předpokládaný konec akce je v 19:00. Vstupné je dobrovolné, veškerý výtěžek poputuje na podporu organizace Otevřená okna, z. ú.

Další informace


Kdy a kde?

Pondělí 31. října 2022, 15:30

Dvorana fakulty