Česká spořitelna: Co hýbe českou ekonomikou aneb digitalizace a robotizace mění všechna odvětví

Jak se vyvíjejí jednotlivé oblasti české ekonomiky a jak nastupující robotizace, digitalizace i umělá inteligence zasahují do jednotlivých odvětví? Probereme společně aktuální trendy v automobilovém průmyslu, strojírenství, zemědělství, obchodu, stavebnictví, bankovnictví či energetice.

Přednášku povede Radek Novák, který pracuje v České spořitelně od roku 2014 a po celou dobu se věnuje trendům v ekonomice a v jednotlivých odvětvích, a to v rámci Ekonomických a strategických analýz České spořitelny. Radek vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, k inženýrskému titulu si přidal MBA na Business Institute v Praze.

On-line přenos (MS Teams)

Kdy, kde a pro koho?

• Úterý 9. dubna 2024, 11:45 – 12:45
  • Učebna č. 109