Česká spořitelna: Projektové řízení vs. agilní techniky

Souboj těžkých vah. Anebo ne? Společně se zábavnou formou podíváme na základy Projektového řízení a Agilních technik. Jsou tyto dva světy propojené, nebo spolu soupeří? Společně si zaprintujeme – vyzkoušíme agilní techniky. Nasdílíme praktické a „bolestivě“ nabyté zkušenosti. Dozvíte se, kdy se více hodí použít Projektové řízení a kdy Agilní techniky.

Workshopem provede Petr Mašek a Vladimír Ježek. Petr je projektový manažer a také experimentátor agilních technik. Projektovému řemeslu se vyučil ve společnosti Andersen Consulting (nyní Accenture). V České spořitelně aktuálně vede Kancelář společnosti a agilní techniky zavádí do každodenní práce TOP managementu. Vláďa je projektový manažer, chapter lead za projektové řemeslo, kouč, agilní kouč, scrum master. Působil na finančních trzích, byl členem transformačního týmu po privatizaci České spořitelny, v roce 2021 spoluzakládal projektovou kancelář, kde s krátkou odbočkou mezi agilní kouče působí dosud.

Pozor, protože jde o TOP téma, je kapacita omezena jen na 30 osob!

Kdy, kde a pro koho?

• Úterý 9. dubna 2024, 11:00 – 12:30